ŻYCZENIA DLA KAŻDEJ BABCI I KAŻDEGO DZIADKA

Dla Ciebie Babciu i Dziadku – Festiwal Tańca / Wzruszająca Uroczystość 💖💖💖

Prowadzący Oddali Głos Pani Dyrektor

“Szanowni Państwo

Kochana Babciu Kochany Dziadku!

Z Ogromnym Wzruszeniem i Bardzo Uroczyście z Waszymi Wnukami Obchodzimy Dziś Wasze Święto.

Bo Babcia i Dziadek to nasza Radość, Ciepło, Miłość, Mądrość, Wiedza i Doświadczenie.

Bo Babcia i Dziadek Odgrywają Szczególną Rolę w Życiu Każdego Dziecka.

Bez Babci i Dziadka Trudno Wyobrazić Sobie Dzieciństwo, Dorastanie

Dziadkowie Mają Szczególny Wpływ na Wychowanie i Kształtowanie Młodego Pokolenia

Dziś Wracamy Wspomnieniami Do Minionych Lat Do Naszych Dziadków, Do Wspólnych Wakacji i Odwiedzin u Dziadków, Wspominamy Niekończące Się Rozmowy i Zawsze Cenne Rady Dziadków, Przecież Pamiętamy Je Do Dziś, Nie Zapomnimy Nigdy Drodzy Dziadkowie Waszych Serdecznych Uścisków Jesteśmy Wam Bardzo Za To Wdzięczni, Jesteśmy Wdzięczni Za Te Wszystkie Wspomnienia

A Dziś W Imieniu Dyrekcji i Całej Kadry Przedszkoli i Żłobków MISIEK Składam Państwu Serdeczne Życzenia Zdrowia, Radości, Energii Każdego Dnia…………………….

Życzę Państwu Aby w Tym Dzieleniu Się Tym Ciepełkiem, Odpowiedzialnością Za Wychowanie Waszych Wnucząt Odczuwali Państwo Ogromną Satysfakcję, Patrząc Jak Rosną Pięknie i Zdrowo Wasze Wnuki, Jak Pięknie Się Rozwijają, Jak Stawiają Ambitne Cele i Je Konsekwentnie Realizują.

Życzę Państwu Także Abyście Doświadczali i Patrzyli Z Dumą Na Wasze Wnuki Jak Podążają Własną Drogą W Dorosłość, Ale Niech To Będzie Droga Najlepsza Z Najlepszych.

Szanowni Państwo Mam Całą Nadzieję Że Za Rok Spotkamy Się W Przedszkolu Misiek Póki Co Ściskam Państwa Bardzo Serdecznie Bardzo Dziękuję Za Uwagę i Do Zobaczenia Za Rok, Jak Powiedziałam. Raz Jeszcze Niekończące Się Sto Lat i Raz Jeszcze Najlepsze Życzenia. Bardzo Bardzo Dziękujemy” 👍👍👍👍👍👍❤️❤️❤️❤️❤️❤️